BAL KARNAWAŁOWY

Ten dzień od rana zapowiadał się niezwykle. Korytarzami szkoły przemykali Batman i Spiderman, widziano też kotka, pieska oraz najprawdziwszą księżniczkę! 26 stycznia dla dzieci z oddziałów zerowych i klas I-III zorganizowano doroczny bal karnawałowy. W tym dniu sala gimnastyczna zamieniła się w zaczarowaną krainę pełną wróżek, czarodziejów, kowbojów, duchów, motylków i innych barwnych postaci. Prowadzenie balu powierzono aktorom z białostockiego teatru „Conieco”, którzy nikomu nie pozwolili się nudzić. Przy dźwiękach skocznej muzyki i utworach znanych wykonawców dzieci mogły pobawić się ze szkolnymi kompanami, a także rodzicami i nauczycielami. Były korowody, kółeczka, pociągi, węże i tańce w parach. Dzieci bawiły się świetnie, chętnie uczestniczyły w konkursach prowadzonych przez animatorów.